Кошик
157 відгуків
+380 (96) 797-07-85Зателефонувати
Інтернет-магазин аксесуарів та виробів з високоякісної натуральної та еко-шкіри
+380 (93) 055-00-94

Як відрізнити шкіряну сумку від штучної?

Як відрізнити шкіряну сумку від штучної?

Чоловічі та жіночі сумки, портфелі та рюкзаки з натуральної шкіри незмінно користуються популярністю: вони практичні та довговічні, стильно та презентабельно виглядають, хоч і коштують дорожче за вироби зі шкірозамінника. Треба сказати, що якість еко-шкіри вдосконалюється з кожним роком і сьогодні можна знайти варіанти, які мало чим поступаються натуральній шкірі. Проте багато споживачів налаштовані принципово.

Якому з матеріалів віддавати перевагу, кожен вирішує сам, однак у будь-якому випадку важливо знати, як відрізнити шкіряну сумку від штучної.

 

Відмінність шкіри від екошкіри: способи, які вже не актуальні

Колись популярні способи визначення матеріалу сьогодні вже не дають результату через особливості виготовлення та реалізації сумок.

Наприклад, наші мами цілком довіряли бирці на сумці, що містить шматочок шкіряного зразка. Вважається, що зразок на бирці - той самий матеріал, з якого виготовлена ​​сумка. Однак серед сучасних продавців трапляються недобросовісні, які вішають шкіряні зразки на моделі зі шкірозамінника.

відмінність шкіри від екошкіри

Здавалося б, натуральну шкіру легко розпізнати, якщо капнути на неї водою. Якщо справді жіночі сумки з натуральної шкіри, вода швидко вбереться, а якщо зі шкірозамінника, то залишиться на поверхні. Але річ у тому, що зараз сумки часто просочують водовідштовхувальними розчинами, щоб захистити від снігу чи дощу, тож перевірити їх водою не вийде. Крім того, цей спосіб не підійде для виробів із лакової шкіри.

як відрізнити шкіряну сумку від шкірозамінника

Ще один поширений варіант – перевіряти натуральну шкіру на запах. Раніше це був цілком робочий метод, оскільки на відміну від шкірозамінника шкіра має специфічний запах. Однак сьогодні до синтетичної сировини часто додають шкіряні обрізки, тому запах не завжди можна відрізнити.

Також натуральність шкіряної сумки не вдасться визначити за допомогою вогню. Справжня шкіра обвуглюється, а не горить, але якщо для виробництва еко-матеріалу використовувалися шкіряні волокна, вона так само обвуглюється.

 

Як визначити, сумка з натуральної шкіри чи ні: робочі методи

Як відрізнити – шкіряна сумка чи ні, якщо старі способи вже не є актуальними? На щастя, є цілком робочі методи, які допоможуть вам визначити матеріал.

Найпростіше - звернути увагу на емблему (не на бирку), яка часто є на шкіряних сумках. Якщо матеріал натуральний, емблема зображує шкіру тварини, а якщо штучний - ромб.

Якісна чоловіча сумка з натуральної шкіриПозначення шкіри та синтетикижіноча сумка з натуральної шкіри

Як відрізнити шкіряну сумку від шкірозамінника, якщо на ній взагалі немає емблеми? Скористайтеся такими способами:

  1. Якщо шкіру на невеликій ділянці зігнути, а потім розігнути, вона відразу відновить колишню гладкість. Якщо так вчинити зі шкірозамінником - на деякий час залишиться залом.

  2. Ще один простий робочий спосіб: доторкніться долонею до поверхні сумки, потримайте руку десять-п'ятнадцять секунд. Виріб з натуральної шкіри нагріється від тепла вашої руки, а сумка зі шкірозамінника запітніє.

  3. Крім того, звертайте увагу на приховані шви виробу, а точніше – на їхні краї та зрізи. Виворіт натуральної шкіри виявиться замшевим, а шкірозамінника - гладким.

як відрізнити шкіряну сумку чи ні

Сумка шкіряна чоловіча в багатьох випадках відрізняється від шкірозамінника більш презентабельним зовнішнім виглядом. Як правило, вироби з натуральної шкіри виготовляють відомі бренди, які стежать за якістю пошиття, пропонують продуману конструкцію та стильний оригінальний дизайн.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner